7 Mart 2013 Perşembe

Yapılan İşlerSERKAN ÇOLAK - SİNAN KILIÇ

REŞ FOTOĞRAF SERGİSİ 

Yer: Fransız Kültür Merkezi - İzmir 
HÜLYA AMBARLI 


'PINAR İÇİN'


SEMA DEMİRSOYARZU FİLİZ GÜNGÖR 

 7 ve 8 Mart günleri boyunca sosyal medyada (Instagram, Twitter, Facebook ve blogum) sadece 'Pınar İçin' çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum.

Arzu F. Güngör

http://arzufilizgungor.blogspot.com/

YALÇIN ÇIDAMLI 

 http://www.yalcincidamli.net/TAHİR ÜN 

"kör adaletin sanatçının tanıklığını engelleyemeyeceği inancıyla, 7-8 mart günleri kendi web sitemi haklayarak (hack) tüm ziyaretçilerimi zorunlu olarak Pınar'ın web sitesine gönderiyorum"
http://www.tahirun.net/DERLEYEN: NİLGÜN YURDALAN  VE  SERRA AKCAN“1980’lerden bu yana İstanbul sokaklarından kadın hareketi” 
Bütün kadınlar için, Pınar için Adalet fotoğraf gösterisi

7-8 mart 2013
Kolektifhane: Kalyoncu Kulluk Cad. İnci İş Hanı 3/6 Beyoğlu 
(Kolektifhane açık adres: Tarlabaşı Bulvarı üzerinde bulunan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü`nün girişkapısının tam karşısı.)
1980’lerden bugüne çektiğimiz ve bulabildiğimiz fotoğraflardan, gazete arşivlerinden, afişlerden oluşturduğumuz bu fotoğraf gösterisinde kadınlar ataerkilliğe, savaşa, homofobiye, sömürüye karşı İstanbul sokaklarında ve meydanlarında.
Fotoğraflar
Amargi Kadın Kooperatifi, Filmmor, Kadav, Kadın Eserleri Kütüphanesi, Pazartesi Dergisi, Filiz Karakuş, Gülşin Ketenci, Nilgün Yurdalan, Serra Akcan"Xızır'ın Mekanı" (Belgesel Film Gösterimi)


Yönetmen: Metin-Kemal Kahraman, Şerif Karataş (Gösterim sonrası müzik dinletili sohbet)


Ergi IsbilenYaprak Ataman

Asme Merve Demir:
Pınar İçin


Bu Pınar için... Pınar'ın 3. şarkısı.. Onun için ilk defa bir stüdyoya girdim.. İlk kaydımdı.. Pınar ilk değil ama bu ülkede Pınar Selek'in yaşadıkların yaşamak zorunda kaldıklarını hepimiz yaşamıyor muyuz.. Umarım bizi görüyor ve duyuyordur.. O gülen yüzünün hiç solmaması Adaletin geleceği umuduyla herkese armağan olsun..söz-müzik:Geleneksel
Orjinal Versiyon: Ezginin Günlüğü/Hakan Yılmaz

kayıt:Anadolu Üniversitesi RadyoA Stüdyosu
Gitar/ Yanflüt: Katre Eskişehir Grubu


Video için:
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder